Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Chystáte se na kolo, běháte, máte rádi sjezdové lyžování, běžky, freeride, nebo turistickou procházku či náročnou vysokohorskou túru? Budeme rádi, když k vašemu příjemnému zážitku z těchto sportovních či volnočasových aktivit přispěje i naše outdoorové oblečení Kilpi. Nabídku jsme postupně rozšířili o outdoorové batohyfitness tašky a sportovní brýle.

Sportovní oblečení vyvíjíme a testujeme se sportovci z našeho Kilpi Racing Teamu.

 

Aktuálně ze světa Kilpi

KILPI BLACK FRIDAY 2019

25. 11. 2019 / Blog

KILPI BLACK FRIDAY 2019

Využijte akce BLACK FRIDAY a získejte slevu 33% na celý Váš nákup. Akci můžete využít na eshopu shopkilpi.cz a ve všech prodejnách KILPI STOREs.

Kilpi EVENT Ostravice

13. 11. 2019 / Blog

Kilpi EVENT Ostravice

Připravili jsme si pro Vás "Workshop zimního vrstvení". Stavte se 1. prosince 2019 do areálu Na Pile v Ostravici a kromě znalostí, které si odnesete z workshopu si můžete poslechnout příběhy našich ambasadorů KILPI RACING TEAMu nebo třeba vyhrát pobyt v Alpách.

Bob Graham Round: ultratrailová výzva z Lake District

30. 10. 2019 / Blog

Bob Graham Round: ultratrailová výzva z Lake District

Pokořit 42 kopců oblasti Lake District v limitu 24 hodin, to je výzva a zároveň pozvánka do Bob Graham Clubu, kterou Martin Nytra s parťákem Pavlem Paloncy neodmítli.

Nová kolekce WINTER 19/20

29. 10. 2019 / Blog

Nová kolekce WINTER 19/20

Vybírejte z naší nové kolekce PODZIM/ZIMA 2019-2020. Nové produkty již naleznete jak na našem eshopu shopkilpi.cz, tak i v našich kamenných prodejnách KILPI STORES.

Soutěž o pobyty v Alpách

27. 10. 2019 / Blog

Soutěž o pobyty v Alpách

Soutěžte s Kilpi a Explorer Hotels o pobyty v Alpách.

Leoš Kratochvíl: Na Elbrus po ledové stěně #5

22. 10. 2019 / Blog

Leoš Kratochvíl: Na Elbrus po ledové stěně #5

Finále seriálového deníku Leoše Kratochvíla z výstupu na Elbrus je tady. Podaří se napodruhé skupině vystoupat na vrchol nebo skončí těsně pod ním?

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: věrnostní program za pravidelné nákupy, odměny pro stálé zákazníky integrace s aplikací Portmonka.

Podmínky
a registrace

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.