Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Chystáte se na kolo, běháte, máte rádi sjezdové lyžování, běžky, freeride, nebo turistickou procházku či náročnou vysokohorskou túru? Budeme rádi, když k vašemu příjemnému zážitku z těchto sportovních či volnočasových aktivit přispěje i naše outdoorové oblečení Kilpi. Nabídku jsme postupně rozšířili o outdoorové batohyfitness tašky a sportovní brýle.

Sportovní oblečení vyvíjíme a testujeme se sportovci z našeho Kilpi Racing Teamu.

 

Aktuálně ze světa Kilpi

Leoš Kratochvíl: Na Elbrus po ledové stěně #2

24. 09. 2019 / Blog

Leoš Kratochvíl: Na Elbrus po ledové stěně #2

V kempu je přerušena dodávka pitné vody. Trubka vedoucí přes rozvodněnou řeku se rozpojila, a tak se vydáváme spasit kemp. Kácíme stromy, lezeme po lanech i žebříku, nasazujeme životy. Jak to dopadlo? To odhalí druhá část deníku z Kavkazu.

Bigfoot 200 endurance run – závod za hranicí extrému #4

18. 09. 2019 / Blog

Bigfoot 200 endurance run – závod za hranicí extrému #4

Stihli i zbylí členové Kilpi Racing Teamu doběhnout extrémní 200 mílový ultramaraton Bigfoot 200 v časovém limitu? To se dozvíte v poslední části čtyřdílného seriálu z "dílny" Michala Činčialy.

Leoš Kratochvíl: Na Elbrus po ledové stěně #1

11. 09. 2019 / Blog

Leoš Kratochvíl: Na Elbrus po ledové stěně #1

Když sněhová bouře trhá stany a cesta na vrchol se změní ve skleněnou stěnu. První část deníku Leoše Kratochvíla z expedice na vrchol kavkazského giganta Elbrusu.

Atmosféra Beskydské sedmičky objektivy fotografů

08. 09. 2019 / Blog

Atmosféra Beskydské sedmičky objektivy fotografů

Někdy slova nestačí aneb paleta emocí a žhavá atmosféra Beskydské sedmičky zachycená skrze objektivy fotografů. Vybrali jsme pro vás to nejlepší!

Bigfoot 200 endurance run – závod za hranicí extrému #3

05. 09. 2019 / Blog

Bigfoot 200 endurance run – závod za hranicí extrému #3

Jak dopadl dvousetmílový extrémní horský maraton přes Kaskádové pohoří (Washington, USA) pro Michala Činčialu? Přečtěte si Michalovu strhující výpověď popisující doběh do cíle za hranicí vyčerpání.

„Dovolená“ v podání Martiny Chrástkové: Livigno & Bike-Marathon

02. 09. 2019 / Blog

„Dovolená“ v podání Martiny Chrástkové: Livigno & Bike-Marathon

Aktivní sportovec tělem i duší asi nikdy nedovolí, aby se ani na dovolené trochu nehýbal. Jak moc znamená „trochu" v případě Martiny Chrástková, se dočtete ZDE.

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: věrnostní program za pravidelné nákupy, odměny pro stálé zákazníky integrace s aplikací Portmonka.

Podmínky
a registrace

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.