Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Chystáte se na cyklovýlet, turistickou procházku či vysokohorskou túru? Budeme rádi, když k vašemu příjemnému zážitku z těchto sportovních či volnočasových aktivit přispěje i naše oblečení z nové jarní a letní kolekce Kilpi. Naším záměrem je nabídnout vám funkční a propracované produkty s praktickými vychytávkami, které využijete při aktivním pobytu v přírodě, sportovních aktivitách i ve volném čase.

Vyberte si lehkou a odolnou bundu na běh, cyklistiku či vysokohorskou turistiku, funkční tričko, elastické kraťasy. Nabídku jsme rozšířili o outdoorové a turistické batohy, fitness tašky a v našich obchodech si můžete vybrat špičkovou sportovní i trekingovou obuv.

Aktuálně ze světa Kilpi

Fotoreportáž: běhání ve Švýcarských Alpách

16. 07. 2018 / Blog

Fotoreportáž: běhání ve Švýcarských Alpách

Fotografie Martina Nytry a Olgy Puchkarevy z běhání ve Švýcarských Alpách.

Bolest v Alpách a fajné Beskydy

13. 07. 2018 / Blog

Bolest v Alpách a fajné Beskydy

"V týdnu po belgickém etapáku BeMC jsem měl velmi nabitý program, vydal jsem se i na Sardinii. Na závody, ale i na tréninky." Milan Damek

Michal Činčiala: Běhání pod japonskými sopkami

10. 07. 2018 / Blog

Michal Činčiala: Běhání pod japonskými sopkami

Reportáž extrémního ultramaratonce a člena Kilpi Racing Teamu Michala Činčialy z jeho tréninkového pobytu v Japonsku.

Testování a focení nové kolekce 2019 v Nassfeldu

04. 07. 2018 / Blog

Testování a focení nové kolekce 2019 v Nassfeldu

Jsme o rok napřed! Novou kolekci na léto 2019 jsme společně s našimi ambasadory Tomášem Materou,Martinem Nytrou, Daliborem Konečným, Milanem Damkem a Petrou Pastorovou fotili v rakouském Nassfeldu a u jezera Pressegger See.

Extrémní závod Jesenický tvrďák

01. 07. 2018 / Blog

Extrémní závod Jesenický tvrďák

Po roční pauze se opět konal klasický „adventure“ závod Jesenický tvrďák, který se i letos pořádá jako MČR v extrémním závodě jednotlivců, a sešla se prakticky celá česká reprezentace v adventure racingu. Závod kombinuje asi 15 disciplín a start té první - nočního orienťáku - byl tradičně v pátek o půl jedenácté večer.

KILPI HEROES RACE 2018

24. 06. 2018 / Blog

KILPI HEROES RACE 2018

Bahno, voda, střelba, běh, rychlost, síla - to je KILPI HEROES RACE!

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.