Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Chystáte se na kolo, běháte, máte rádi sjezdové lyžování, běžky, freeride, nebo turistickou procházku či náročnou vysokohorskou túru? Budeme rádi, když k vašemu příjemnému zážitku z těchto sportovních či volnočasových aktivit přispěje i naše outdoorové oblečení Kilpi. Nabídku jsme postupně rozšířili o outdoorové batohyfitness tašky a sportovní brýle.

Sportovní oblečení vyvíjíme a testujeme se sportovci z našeho Kilpi Racing Teamu.

 

Aktuálně ze světa Kilpi

100 Miles of Istria – Jak to všechno začalo?

23. 04. 2019 / Blog

100 Miles of Istria – Jak to všechno začalo?

Linda Tekeliová popisuje detailně vše od prvního okamžiku, kdy se jí zrodil nápad startovat na chorvatském extrémním trailovém ultramaratonu, své pocity těsně před ním, až po úlevu po protržení pomyslné cílové pásky.

Linda Tekeliová zářila na Istrii: Byl to masakr

17. 04. 2019 / Blog

Linda Tekeliová zářila na Istrii: Byl to masakr

Linda Tekeliová se poprala s větrem i sněhem na chorvatském ultramaratonu 100 miles of Istria. Ve své kategorii byla nejlepší a domů si tak odvezla cenné vítězství, vykoupené slezlými nehty a puchýři po celých nohou.

Martin Nytra opanoval úvodní závod série INOV-8 KROSOVÝ POHÁR v Brdech

16. 04. 2019 / Blog

Martin Nytra opanoval úvodní závod série INOV-8 KROSOVÝ POHÁR v Brdech

Přípravný závod před Madeira Island Ultra Trail se Martinovi vydařil skvěle. Od začátku do konce táhl závod z čela a doběhl si tak pro zlato v prvním ze série závodů INOV-8 KROSOVÝ POHÁR!

Minárik zažil povedenou sezonu, teď se těší na kolo

09. 04. 2019 / Blog

Minárik zažil povedenou sezonu, teď se těší na kolo

Nadějný mladý snowboardista a člen našeho Kilpi Racing Teamu, Kryštof Minárik, hodnotí nadmíru úspěšnou sezónu a prozrazuje další plány.

Nový letní katalog HIGHLIGHTS 2019

03. 04. 2019 / Blog

Nový letní katalog HIGHLIGHTS 2019

Seznamte se s produkty z nové letní kolekce Kilpi Spring & Summer 2019.

MTB maratonec a bikepacker Luboš Seidl novým členem Kilpi Racing Teamu

30. 03. 2019 / Blog

MTB maratonec a bikepacker Luboš Seidl novým členem Kilpi Racing Teamu

Luboš Seidl je velice zajímavý a úspěšný sportovec, nový člen našeho Kilpi Racing Teamu a ambasador Kilpi, který pro vás bude testovat především cyklistické oblečení.

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.