Největší akce roku je tady - Nakupujte vše za ½ doporučené ceny.

Hledáme další Kilpi testery!

Jste připraveni objevovat svět outdoorové módy a podílet se na vývoji kvalitních a funkčních produktů? Znovu hledáme nadšené lidi, kteří budou mít možnost testovat oblečení Kilpi a podělit se o své zkušenosti a recenze.

Jako tester oblečení Kilpi budete mít možnost testovat naše oblečení a technologie. Vaše zkušenosti a názory nám umožní zlepšovat a přizpůsobovat naše oblečení potřebám outdoorových nadšenců, jako jste Vy. Pomozte nám vytvořit kvalitní a funkční výrobky, které budou splňovat vaše potřeby a očekáván. Pripojte se k nášmu testovacímu týmu ještě dnes.


Jak to funguje?

Je to jednoduché! Stačí se zaregistrovat a stát se součástí našeho týmu testerů. Jakmile vybereme vhodné kandidáty, zašleme vám slevový kód, který budete moci použít k nákupu výrobků určených k testování. Na testování budete mít dostatek času, abyste mohli výrobek důkladně otestovat v různých venkovních podmínkách. Poté nám zašlete svou recenzi a podělte se o své dojmy, zkušenosti a hodnocení.


Zaregistrujte se ještě dnes!

A staňte se součástí našeho druhého komunitního projektu testování oblečení Kilpi. Pošlete nám své zkušenosti a recenze, protože vaše slova budou mít dopad a pomohou ostatním outdoorovým nadšencům v jejich rozhodování.

Vydejte se s námi opět na toto vzrušující dobrodružství a pojďme společně vytvořit oblečení, které je přizpůsobeno nejen vašim potřebám!


Registrace do týmu testerů Kilpi:

Zaregistrujte se a získejte slevový kód pro nákup v našem eshopu!Abyste věděli o slevách a novinkách jako první!

Zobrazit vzorový newsletter Přihlásit se