Největší akce roku je tady - Nakupujte vše za ½ doporučené ceny.

O značce Kilpi

Přijali jsme výzvu severu a vytvořili značku outdoorového oblečení a doplňků Kilpi.  Jsou testovány severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.


Pro zimní sezónu nabízíme kvalitní lyžařské oblečení, které patří k tomu nejprověřenějšímu oblečení, jenž Kilpi vyrábí a jeho jedinečné vlastnosti oceňují každoročně lyžaři jak na tuzemských, tak zahraničních sjezdovkách. Není to ale jen oblečení pro sjezdové lyžování, ale také pro skialpinisty a běžecké lyžování. Využíváme prvotřídní japonské membrány Dermizax v naší špičkové pánské bundě Hastar a dámské bundě Nalau. Dále také využíváme kvalitních materiálů SIBERIUM poskytující vodní sloupec až 20000 mm.

Milujete výzvy, které beze zbytku prověří vaše schopnosti. Nestačí vám adrenalinové jízdy po nejprudších sjezdovkách a toužíte se dostat ještě dál. Užíváte si nepředstavitelnou výšku, samotu a ticho, kdy jediné, co slyšíte, je váš zrychlený dech a zvuk cepínu prorážejícího kámen. Kilpi s vámi bude na pláních i na skalách, pomůže vám v té nejvyšší rychlosti i nejzávratnější výšce. Chystáte se vyrazit na poklidnou túru na běžkách a po příjemně stráveném dni na čerstvém vzduchu určitě navštívíte se svými přáteli oblíbený podnik. Oblékneme vás i pro chvíle odpočinku. Pokud u vody trávíte chladná rána rybařením, s oblečením Kilpi bude pohodlné i čekání na úlovek.

Ať už s rodinou nebo sami, sever je krásný. Spojili jsme bájnou krásu nespoutaného severu s nekompromisní kvalitou. Protože zima na severu je zimou Kalevaly. Mytické postavy a jejich poselství v atmosféře severské zimy ožívají a diktují si podmínky. Umíme vás obléknout tak, že si i tradiční kalevalskou zimu užijete a uděláte z ní neopakovatelný zážitek. Kilpi vám umožní uvědomit si, co je podstatné: uspokojení z překonávání sebe sama a radost ze sdílení výjimečných okamžiků s blízkými. Tyto chvíle budou jenom vaše. A tak zvolte správně. Naše oblečení vám bude pomáhat, ať se vydáte kamkoliv.

Zvyšování kvality sportovního oblečení Kilpi a neustálý technologický rozvoj je naší prioritou. Abychom byli stále o dva kroky před konkurencí, podílí se na vývoji našeho technického oblečení extrémní sportovci vybraní do Kilpi Racing Teamu. Tito sportovci nejen důkladně testují každý produkt, abychom zákazníkům nabídli pouze oblečení, které prošlo extrémní zátěží, ale zároveň přicházejí s novými vylepšeními, nápady a vychytávkami, díky nimž je oblečení Kilpi velmi oceňováno mezi profesionálními i amatérskými sportovci.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.

V našem portfoliu letní kolekce naleznete cyklistické oblečení, které tvoří především lehké a prodyšné bundy, cyklistické dresy a kraťasy, trička, ponožky a cyklistické rukavice. Letní kolekce Kilpi 2021 nezapomněla ani na milovníky běhání. V naší nabídce najdete kvalitní běžecké oblečení: lehké a prodyšné bundy, kalhoty, trička a funkční ponožky. Obě kolekce vám nabídnou jedinečné oblečení, které vyniká pohodlným střihem, kvalitními materiály a především celou řadou praktických vychytávek. Naše oblečení vyvíjíme společně se sportovci, kteří se podílejí nejen na návrzích inovativních prvků, ale především vše řádně testují. Díky tomu získáte produkt, který je kvalitní, pohodlný a praktický a pomůže vám užít si radost z pohybu naplno.
Outdoorové oblečení
musí být v první řadě funkční a spolehlivé. Základem pro kvalitní outdoorové oblečení Kilpi je kvalita zpracování, propracované detaily a volba nejvhodnějších technologií. Námi vytvořený pokrokový materiál Siberium® prošel více než desetiletým vývojem. Siberium® využívá princip vrstvení laminátů, je velmi pevný, prodyšný a elastický. Díky těmto vlastnostem dokážou naše zimní a softshellové bundy nahradit několik vrstev oblečení.

Materiály Siberium® vám poskytnou spolehlivou ochranu před vnějšími vlivy a neomezený komfort pohybu. Množství variant materiálu Siberium® zaručuje výběr bundy nejvhodnější pro vaše aktivity. Základními vlastnosti našeho prémiového materiálu jsou bezkonkurenční přizpůsobivost při nošení a maximální funkčnost i v extrémních podmínkách. A Kilpi jde ještě dále. Námi používané látky japonské firmy Toray s téměř devadesátiletou tradicí jsou absolutní špičkou na trhu. Maximální jistotu na svahu i mimo něj vám dodá řada produktů Kilpi s lavinovým záchranným systémem Recco.


Testováno severem, prověřeno lidmi.

Abyste věděli o slevách a novinkách jako první!

Zobrazit vzorový newsletter Přihlásit se