Fotoreportáž: běhání ve Švýcarských Alpách

16. 07. 2018 / Blog

Fotografie Martina Nytry a Olgy Puchkarevy z běhání ve Švýcarských Alpách.

Bolest v Alpách a fajné Beskydy

13. 07. 2018 / Blog

"V týdnu po belgickém etapáku BeMC jsem měl velmi nabitý program, vydal jsem se i na Sardinii. Na závody, ale i na tréninky." Milan Damek

Michal Činčiala: Běhání pod japonskými sopkami

10. 07. 2018 / Blog

Reportáž extrémního ultramaratonce a člena Kilpi Racing Teamu Michala Činčialy z jeho tréninkového pobytu v Japonsku.

Testování a focení nové kolekce 2019 v Nassfeldu

04. 07. 2018 / Blog

Jsme o rok napřed! Novou kolekci na léto 2019 jsme společně s našimi ambasadory Tomášem Materou,Martinem Nytrou, Daliborem Konečným, Milanem Damkem a Petrou Pastorovou fotili v rakouském Nassfeldu a u jezera Pressegger See.

Extrémní závod Jesenický tvrďák

01. 07. 2018 / Blog

Po roční pauze se opět konal klasický „adventure“ závod Jesenický tvrďák, který se i letos pořádá jako MČR v extrémním závodě jednotlivců, a sešla se prakticky celá česká reprezentace v adventure racingu. Závod kombinuje asi 15 disciplín a start té první - nočního orienťáku - byl tradičně v pátek o půl jedenácté večer.

KILPI HEROES RACE 2018

24. 06. 2018 / Blog

Bahno, voda, střelba, běh, rychlost, síla - to je KILPI HEROES RACE!

Outdoor veletrh ve Friedrichshafenu 2018

21. 06. 2018 / Blog

I letos jsme vystavovali a navazovali kontakty na mezinárodním veletrhu OUTDOOR ve Friedrichshafenu.

AKCE 2+1 ZDARMA!

Nakupte až do 18. 7. na našich prodejnách tři kusy oblečení Kilpi a nejlevnější z nich máte ZDARMA!

Zažít svěťák je nejvíc!

15. 06. 2018 / Blog

Také jste si užili Světový pohár horských kol v Novém Městě na Moravě jako my?

Czech One Day Hike & Fly 2018

14. 06. 2018 / Blog

Zdolej vrcholy jen pomocí svých nohou a paraglidového křídla! To je heslo mistrovství České republiky v HIKE & FLY paraglidingu, na kterém Tomáš Matera z našeho Kilpi Racing Teamu obsadil skvělé 2. místo!

Ultramaraton Transylvania 100 km

12. 06. 2018 / Blog

Tento rok se konal již 5. ročník tohoto velmi náročného ultramaratonu. Startovní listina pro trasu dlouhou 100 km byla plně obsazena sportovci ze 43 zemí.

Ultra Milano Sanremo, nekonečných 285 km

09. 06. 2018 / Blog

Mám za sebou další „divočinu“: 285 kilometrů na nohách! Ultra Milano Sanremo. Skončil jsem v první desítce, což byl můj cíl.