Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Chystáte se na cyklovýlet, turistickou procházku či vysokohorskou túru? Budeme rádi, když k vašemu příjemnému zážitku z těchto sportovních či volnočasových aktivit přispěje i naše oblečení z nové jarní a letní kolekce Kilpi. Naším záměrem je nabídnout vám funkční a propracované produkty s praktickými vychytávkami, které využijete při aktivním pobytu v přírodě, sportovních aktivitách i ve volném čase.

Vyberte si lehkou a odolnou bundu na běh, cyklistiku či vysokohorskou turistiku, funkční tričko, elastické kraťasy. Nabídku jsme rozšířili o outdoorové a turistické batohy, fitness tašky a v našich obchodech si můžete vybrat špičkovou sportovní i trekingovou obuv.

Aktuálně ze světa Kilpi

Milan Damek a jeho „Bajková bitva v Ardénách“

22. 05. 2018 / Blog

Milan Damek a jeho „Bajková bitva v Ardénách“

Již 7. ročník Belgian Mountainbike Challenge (BeMC) se konal ve dnech 11. až 13. května v okolí frankofonního městečka La Roche-en-Ardenne v Belgii, nedaleko známého Houffalize.

Vytvořili jsme limitovanou edici oblečení k závodu UCI Světový pohár horských kol

16. 05. 2018 / Blog

Vytvořili jsme limitovanou edici oblečení k závodu UCI Světový pohár horských kol

V limitované kolekci Kilpi bude váš zážitek ještě příjemnější.

Petra Pastorová mistryní ČR v Pražském maratonu

14. 05. 2018 / Blog

Petra Pastorová mistryní ČR v Pražském maratonu

Petra Pastorová: Mým cílem bylo obhájit titul a jsem šťastná, že se mi to podařilo!

Kilpi vás zve na Světový pohár horských kol v Novém Městě na Moravě

11. 05. 2018 / Blog

Kilpi vás zve na Světový pohár horských kol v Novém Městě na Moravě

Jsme hlavním partnerem jedinečné cyklistické akce UCI MTB Světový pohár v Novém Městě na Moravě. Zažijte spolu s námi neopakovatelnou atmosféru tohoto závodu a podpořte závodníky, kteří patří k naší i světové MTB špičce.

Užijte si jízdu v pohodlném oblečení Kilpi

10. 05. 2018 / Blog

Užijte si jízdu v pohodlném oblečení Kilpi

Kvalitní cyklistické oblečení a doplňky Kilpi z nové kolekce za mimořádné ceny až do 23. 5. 2018

Běžecká kolekce Kilpi pro náročný běh

03. 05. 2018 / Blog

Běžecká kolekce Kilpi pro náročný běh

Nová kolekce běžeckého oblečení Kilpi, vyvinutého ve spolupráci s běžci, myslí právě na vás, na náročné běžce, a na všechny ty, kteří si chtějí běh zpříjemnit. Připravili jsme kolekci kompresního oblečení, které zlepšuje krevní oběh a chrání svaly před většími otřesy při běhu.

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.