Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Nabízíme vám lehké a odolné bundy na outdoor, běh, cyklistiku i vysokohorskou turistiku, zimní bundy na lyžování i volný čas, funkční trička a spoustu dalšího. Naši nabídku jsme letos rozšířili o outdoorové a turistické batohy, sportovní tašky a v obchodech si můžete vybrat špičkovou sportovní i trekingovou obuv.

Aktuálně ze světa Kilpi

Cyklistické soustředění Toskánko 2018, San Miniato

20. 04. 2018 / Blog

Cyklistické soustředění Toskánko 2018, San Miniato

A Bike Club (Kilpi RacingTeam) absolvoval v březnu cyklistické soustředění v Toskánku,poblíž městečka San Miniato. Toskánko je kraj, který je proslulý svým uměním, historií a velmi kvalitním vínem. Podle geografických údajů jeho největší část zaujímá kopcovitá krajina a vrchovina, zatímco nejmenší část tvoří rovina a nížiny. Tento kraj je působivý na hornatou scenerii a panoramata,která se nám velmi líbila. Přesně takové místo jsme potřebovali pro kvalitní trénink.

Setkání s Kilpi Racing Teamem

15. 04. 2018 / Blog

Setkání s Kilpi Racing Teamem

Chceme vám nabídnout funkční a vychytané produkty, které vás při sportovních aktivitách nezklamou, ale podpoří váš výkon. Proto již od prvních návrhů až po finální produkty spolupracujeme na vývoji kolekce s naším týmem ambasadorů.

Batohy Kilpi na sport, turistiku a treking

13. 04. 2018 / Blog

Batohy Kilpi na sport, turistiku a treking

Vyberte si váš nový batoh Kilpi.

Medaile v Kidstrophy v Rakousku a moje úspěšná sezóna

12. 04. 2018 / Blog

Medaile v Kidstrophy v Rakousku a moje úspěšná sezóna

Na závěr sezony se mi velmi dařilo na závodech v Rakousku. V rámci Kidstrophy, což je velký závod v Zauchensee, jsem byl třetí!

Obří slalom sportovních novinářů v Harrachově

11. 04. 2018 / Blog

Obří slalom sportovních novinářů v Harrachově

Medailistka z olympiády Veronika Vítková vyměnila běžecké lyže za sjezdové a zúčastnila se jako čestný host obřího slalomu sportovních novinářů v Harrachově.

Poukaz k nákupu na e-shopu ZDARMA!

29. 03. 2018 / Blog

Poukaz k nákupu na e-shopu ZDARMA!

Nakupte na našem e-shopu a projděte se korunami stromů zdarma.

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

Kilpi<br>střediskaKilpi
střediska

Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Naleznete zde 33 km sjezdových tratí všech obtížností. Skiareál se nachází pouze 120 km severozápadně od Prahy a 100 km od Plzně.

Skiresort Černá Hora - Pec

Skiresort Černá Hora - Pec

Ve skiresortu naleznete 41 kilometrů v pěti propojených areálech s možností dopravy rolbou SkiTour.

SKIRESORT BUKOVÁ HORA

SKIRESORT BUKOVÁ HORA

Skiresort Buková Hora naleznete na samé hranici Pardubického a Olomouckého kraje.

KILPI SNOW SCHOOL RAMZOVÁ

KILPI SNOW SCHOOL RAMZOVÁ

Kilpi Snow School vyučujeme lyže, snowboard i běh na lyžích. Výuku zajišťují profesionálně školení cvičitelé.

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.