Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Chystáte se na cyklovýlet, turistickou procházku či vysokohorskou túru? Budeme rádi, když k vašemu příjemnému zážitku z těchto sportovních či volnočasových aktivit přispěje i naše oblečení z nové kolekce Kilpi. Nabízíme vám funkční a propracované produkty s praktickými vychytávkami, které využijete při aktivním pobytu v přírodě, běhání, jízdě na kole i ve volném čase. Sportovní oblečení Kilpi vyvíjíme a testujeme se sportovci z našeho Kilpi Racing Teamu.

Vyberte si lehkou a odolnou bundu na běh, cyklistiku či vysokohorskou turistiku, funkční tričko, elastické kraťasy. Nabídku jsme rozšířili o outdoorové a turistické batohy, fitness tašky a v našich obchodech si můžete vybrat špičkovou sportovní i trekingovou obuv.

Aktuálně ze světa Kilpi

Praha - Dachstein – Praha

14. 08. 2018 / Blog

Praha - Dachstein – Praha

Zdolat Dachstein nalehko a ke všemu za jeden den? Pro někoho možná šílený nápad, ale pro nás velká výzva. Vyjeli jsme v sobotu 8 minut po půlnoci a cesta nám trvala přes 5,5 hodiny. Teď už jen pobalit věci a hurá nahoru!

Druhý kus za polovinu!

09. 08. 2018 / Blog

Druhý kus za polovinu!

Nakupte až do 29. 8. na našich prodejnách dva kusy oblečení Kilpi a levnější z nich máte za polovinu ceny!

Krkonošská 50

08. 08. 2018 / Blog

Krkonošská 50

Běžecký závod Krkonošská 50, ročník 2018, se v sobotu velmi vydařil!

Cyklistický závod Ischgl UCI Stage Race S2

06. 08. 2018 / Blog

Cyklistický závod Ischgl UCI Stage Race S2

Byl to těžký, ale nádherný závod na rakousko-švýcarské hranici.

Naše produkty testují horolezci!

31. 07. 2018 / Blog

Naše produkty testují horolezci!

Stali jsme se partnerem Horolezecké školy Adršpach. Horolezci i instruktoři naše oblečení nejen nosí, ale zároveň ho testují v extrémních podmínkách a budou se podílet na zlepšování našich produktů.

Kirishima Ebino-kougen Extreme Trail

26. 07. 2018 / Blog

Kirishima Ebino-kougen Extreme Trail

Již počtvrté jsem absolvoval náročný trail v japonských horách Kirišima. Ačkoli jsem tento závod považoval za přípravu na hlavní událost sezony, Ultra Gobi 400, mým cílem bylo doběhnout v první desítce a nezranit se.

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.