Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


V nové kolekci letního oblečení Kilpi vám nabízíme lehké a odolné bundy na outdoor, běh, cyklistiku i vysokohorskou turistiku, elastické kalhoty, šortky, funkční trička a spoustu dalšího. Naši nabídku jsme letos rozšířili o outdoorové a turistické batohy, sportovní tašky a v obchodech si můžete vybrat špičkovou sportovní i trekingovou obuv.

Aktuálně ze světa Kilpi

Voucher k nákupu na e-shopu ZDARMA!

14. 09. 2017 / Blog

Voucher k nákupu na e-shopu ZDARMA!

Podzimní slevy

14. 09. 2017 / Blog

Podzimní slevy

Nakupte podzimní oblečení za jedinečné ceny!

iXS German Downhill Cup Klínovec

08. 09. 2017 / Blog

iXS German Downhill Cup Klínovec

Podpořili jsme mezinárodní závod horských kol

Bundy Kilpi na podzimní výlety i sportování

06. 09. 2017 / Blog

Bundy Kilpi na podzimní výlety i sportování

Podzim přebírá svou vládu nad létem a tak je nejvyšší čas vybrat si si kvalitní podzimní bundu Kilpi a být ochráněn před proměnlivostí podzimního počasí.

Co si vzít na dovolenou?

26. 07. 2017 / Blog

Co si vzít na dovolenou?

Vyrážíte na cesty i za odpočinkem a přemýšlíte, co si vzít s sebou?

Míle 2017

19. 07. 2017 / Blog

Míle 2017

Závod ISOMA 1000 mil, letos jenom kratší varianta 521 mil / 832 km.

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, bonus 500 Kč k narozeninám, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

Kilpi<br>střediskaKilpi
střediska

BOUDA RACEK

BOUDA RACEK

Bouda RACEK nabízí ubytování v lokalitě Zahrádky, 2 km od Pece pod Sněžkou, na protějším svahu nejvyšší české hory Sněžky.

REKREAČNÍ CENTRUM SEPETNÁ

REKREAČNÍ CENTRUM SEPETNÁ

Rekreační centrum Sepetná najdete v horské obci Ostravice pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou.

PARAGLIDING ČERNÁ HORA

PARAGLIDING ČERNÁ HORA

Létáme již déle jak 20 let a v našem týmu jsou nejzkušenější piloti, kteří létají profesionálně tandemové lety nejdéle z celé ČR.

SKI SPORT`S MACHOMACHO

SKI SPORT`S MACHOMACHO

Bike servis a prodej lyžařského vybavení.

Kilpi team

Boříme se po pás ve sněhu, lezeme po horách i po skalách, létáme na padáku, běháme do příkrých kopců, jezdíme na kole, účastníme se atletických meetingů, chodíme ve výškách po slacklině, spíme venku při minus dvaceti, a to vše proto, abychom otestovali oblečení Kilpi v těch nejextrémnějších podmínkách. SEZNAM KILPI TEAMU

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.