Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Chystáte se na cyklovýlet, turistickou procházku či vysokohorskou túru? Budeme rádi, když k vašemu příjemnému zážitku z těchto sportovních či volnočasových aktivit přispěje i naše oblečení z nové jarní a letní kolekce Kilpi. Naším záměrem je nabídnout vám funkční a propracované produkty s praktickými vychytávkami, které využijete při aktivním pobytu v přírodě, sportovních aktivitách i ve volném čase.

Vyberte si lehkou a odolnou bundu na běh, cyklistiku či vysokohorskou turistiku, funkční tričko, elastické kraťasy. Nabídku jsme rozšířili o outdoorové a turistické batohy, fitness tašky a v našich obchodech si můžete vybrat špičkovou sportovní i trekingovou obuv.

Aktuálně ze světa Kilpi

Zažít svěťák je nejvíc!

15. 06. 2018 / Blog

Zažít svěťák je nejvíc!

Také jste si užili Světový pohár horských kol v Novém Městě na Moravě jako my?

Czech One Day Hike & Fly 2018

14. 06. 2018 / Blog

Czech One Day Hike & Fly 2018

Zdolej vrcholy jen pomocí svých nohou a paraglidového křídla! To je heslo mistrovství České republiky v HIKE & FLY paraglidingu, na kterém Tomáš Matera z našeho Kilpi Racing Teamu obsadil skvělé 2. místo!

Ultramaraton Transylvania 100 km

12. 06. 2018 / Blog

Ultramaraton Transylvania 100 km

Tento rok se konal již 5. ročník tohoto velmi náročného ultramaratonu. Startovní listina pro trasu dlouhou 100 km byla plně obsazena sportovci ze 43 zemí.

Ultra Milano Sanremo, nekonečných 285 km

09. 06. 2018 / Blog

Ultra Milano Sanremo, nekonečných 285 km

Mám za sebou další „divočinu“: 285 kilometrů na nohách! Ultra Milano Sanremo. Skončil jsem v první desítce, což byl můj cíl. 

Triatlon Xterra v Lago di Garda – vysilující běh a kolo, ale úžasná atmosféra

07. 06. 2018 / Blog

Triatlon Xterra v Lago di Garda – vysilující běh a kolo, ale úžasná atmosféra

Závod světového poháru Xterra se se konal v italském městečku Toscolano-Maderno a Any s Filipem na něm nemohli chybět.

Sportovní brýle Kilpi

06. 06. 2018 / Blog

Sportovní brýle Kilpi

Jedinečnou novinkou letošní nové letní kolekce jsou sportovní brýle Kilpi. Moderní a stylové brýle Kilpi jsou vyrobeny z lehkého a odolného polykarbonátu s ochranou proti slunečnímu záření, s ochranným faktorem UV 400.

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.