Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Chystáte se na cyklovýlet, turistickou procházku či vysokohorskou túru? Budeme rádi, když k vašemu příjemnému zážitku z těchto sportovních či volnočasových aktivit přispěje i naše oblečení z nové kolekce Kilpi. Nabízíme vám funkční a propracované produkty s praktickými vychytávkami, které využijete při aktivním pobytu v přírodě, běhání, jízdě na kole i ve volném čase. Sportovní oblečení Kilpi vyvíjíme a testujeme se sportovci z našeho Kilpi Racing Teamu.

Vyberte si lehkou a odolnou bundu na běh, cyklistiku či vysokohorskou turistiku, funkční tričko, elastické kraťasy. Nabídku jsme rozšířili o outdoorové a turistické batohy, fitness tašky a v našich obchodech si můžete vybrat špičkovou sportovní i trekingovou obuv.

Aktuálně ze světa Kilpi

Elbrus pokořený! Teď už „jen“ šest dalších…

17. 09. 2018 / Blog

Elbrus pokořený! Teď už „jen“ šest dalších…

Daniela Kroulíková z Kilpi Racing Teamu zdolala první z vrcholů 7 Summits!

Kilpi Racing Team 4 Red Bull Éléments

14. 09. 2018 / Blog

Kilpi Racing Team 4 Red Bull Éléments

Náš tým vyráží na jeden z nejtěžších závodů na světě.

Rozlučte se s létem

13. 09. 2018 / Blog

Rozlučte se s létem

Nakupte právě nyní více než dvě stě zlevněných produktů za jedinečné ceny!

KILPI RACING TEAM NA B7 ZABODOVAL

10. 09. 2018 / Blog

KILPI RACING TEAM NA B7 ZABODOVAL

95 kilometrů, převýšení 5 470 metrů, časový limit 29 hodin a necelých 3 000 závodníků - to jsou jasná čísla, která výstižně představují extrémní závod a zároveň mistrovství České republiky v horském maratonu dvojic s názvem Beskydská sedmička. Ti nejlepší běžci dokáží trasu zdolat za 12 hodin.

Vyraz do školy v Kilpi!

06. 09. 2018 / Blog

Vyraz do školy v Kilpi!

Oblékněte své děti do pohodlného oblečení Kilpi a využijte jedinečných cen na celý sortiment dětského oblečení a doplňků!

RoadCup 2018

04. 09. 2018 / Blog

RoadCup 2018

This year, a prestigious, amateur series of Czech races, was set up under the name, RoadCup 2018. My participation in four of these races brought me, overall, 4th place.

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.