Zimní kolekce 2016/17

TESTED BY NORTH

Testováno severem, a prověřeno lidmi.


Přinášíme vám jedinečnou kolekci zimního oblečení na lyže, snowboard, běžky, outdoor, ale také praktické a pohodlné oblečení do města a pro volný čas. Nabízíme sportovní a volnočasové oblečení jen té nejvyšší kvality, plné praktických vychytávek a technologických prvků, které vám spolu s prvotřídními a funkčními materiály zajistí dokonalé pohodlí, ochranu před nepříznivým počasím a skvěle padnoucí střih.

Aktuálně ze světa Kilpi

FOTOSOUTĚŽ O BUNDU NORDIM

14. 02. 2017 / Blog

FOTOSOUTĚŽ O BUNDU NORDIM

Na konci soutěže vybereme nejzajímavější nebo nejbláznivější snímek. Autor fotky od nás obdrží dámskou nebo pánskou (dle výběru výherce) bundu KILPI NORDIM.

Kateřina Nekolná: Mám ráda pěkné a kvalitní věci

09. 02. 2017 / Blog

Kateřina Nekolná: Mám ráda pěkné a kvalitní věci

KILPI NA MEZINÁRODNÍM VELETRHU ISPO MNICHOV 2017

04. 02. 2017 / Blog

KILPI NA MEZINÁRODNÍM VELETRHU ISPO MNICHOV 2017

I letos vystavujeme na mezinárodním veletrhu sportovních potřeb a sportovní módy ISPO v Mnichově.

Rozhovor s výborným sportovcem a novinářem Tiborem Alföldim

01. 02. 2017 / Blog

Rozhovor s výborným sportovcem a novinářem Tiborem Alföldim

Náš ambasador a člen Kilpi teamu Tibor Alföldi býval atletem, desetibojařem, nyní je aktivním amatérským sportovcem (atletika, plavání, cyklistika, sjezdové lyžování, běžecké lyžování, skialpinismus) a členem výboru Klubu sportovních novinářů ČR.

Špičkový lyžařský set Team od Kilpi

20. 01. 2017 / Blog

Špičkový lyžařský set Team od Kilpi

Spolehlivě vás ochrání vás před různými nepříznivými povětrnostními vlivy. Vyznačuje se vysokou voděodolností a prodyšností.

Funkční a stylové zimní kalhoty Kilpi

16. 01. 2017 / Blog

Funkční a stylové zimní kalhoty Kilpi

Seznamte se s novou kolekcí zimního oblečení od značky Kilpi, která přináší kvalitní bundy a kalhoty pro lyžaře, snowboardisty, skialpinisty i freeridery.

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, bonus 500 Kč k narozeninám, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

Kilpi<br>střediskaKilpi
střediska

Skiresort Černá Hora - Pec

Skiresort Černá Hora - Pec

Ve skiresortu naleznete 41 kilometrů v pěti propojených areálech s možností dopravy rolbou SkiTour.

Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Naleznete zde 33 km sjezdových tratí všech obtížností. Skiareál se nachází pouze 120 km severozápadně od Prahy a 100 km od Plzně.

SKIRESORT BUKOVÁ HORA

SKIRESORT BUKOVÁ HORA

Skiresort Buková Hora naleznete na samé hranici Pardubického a Olomouckého kraje.

KILPI SNOW SCHOOL RAMZOVÁ

KILPI SNOW SCHOOL RAMZOVÁ

Kilpi Snow School vyučujeme lyže, snowboard i běh na lyžích. Výuku zajišťují profesionálně školení cvičitelé.

Kilpi team

Boříme se po pás ve sněhu, lezeme po horách i po skalách, létáme na padáku, běháme do příkrých kopců, jezdíme na kole, účastníme se atletických meetingů, chodíme ve výškách po slacklině, spíme venku při minus dvaceti, a to vše proto, abychom otestovali oblečení Kilpi v těch nejextrémnějších podmínkách. SEZNAM KILPI TEAMU

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.