Střediska Kilpi

Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

V Krušných horách sponzorujeme Skiareál Klínovec, kde jsou jedny z nejlepších sněhových podmínek po celou zimní sezónu. Naleznete zde 33 km sjezdových tratí všech obtížností.
Skiareál se nachází pouze 120 km severozápadně od Prahy a 100 km od Plzně. Leží v těsné blízkosti hranice s Německem a střediskem Oberwiesenthal. Najdete zde občerstvení, ApresSki bary, lyžařské školy, půjčovny, ubytovací zařízení, dětské parky, dětské koutky a mnoho dalšího.

Skiresort Černá Hora - Pec

Skiresort Černá Hora - Pec

Od roku 2016 jsme se stali partnery největšího skiresortu v ČR Skiresort Černá Hora - Pec. Značkou Kilpi jsou nyní obrandovány sjezdovky v Peci pod Sněžkou, v Jánských Lázních, Černém dole, ve Velké Úpě a Svobodě nad Úpou. Ve skiresortu naleznete 41 kilometrů v pěti propojených areálech s možností dopravy rolbou SkiTour.

KILPI SNOW SCHOOL RAMZOVÁ

KILPI SNOW SCHOOL RAMZOVÁ

Kilpi Snow School vyučujeme lyže, snowboard i běh na lyžích. Výuku zajišťují profesionálně školení cvičitelé – licence APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování), nebo cvičitelé s licencí akreditovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Cvičitelé vedou výuku také v angličtině, polštině a němčině. Nabízí výuku dětí a také privátní a skupinovou výuku. Škola také provozuje vlastní uzavřenou dětskou sjezdovku s lanovým vlekem.

SKI AREÁL VAŇKŮV KOPEC

SKI AREÁL VAŇKŮV KOPEC

V našem Ski areálu Vaňkův kopec si na své přijdou především rekreační lyžaři a děti. Denně připravené osvětlené sjezdovky se zasněžováním, vám nabídnou lehké a středně těžké tratě, dětský vlek, lyžařskou a snowboardovou školou a snowboardový park. Ski areál nabízí také dětský koutek, půjčovnu a servis lyžařského vybavení, bistro, restauraci a parkoviště přímo u areálu. Přijeďte nás navštívi s celou rodinou a užijte si příjemné lyžování na Vaňkově kopci.

10 % sleva na celodenní skipas nebo celovečerní (dospělí i dětský)

SKI SPORT`S MACHOMACHO

SKI SPORT`S MACHOMACHO

Ski sport´s MachoMacho založili lyžařští nadšenci, trenéři lyžování Daniel Klos a Martin Lukáš. Ski sport´s MachoMacho je specializovaný prodejce lyžařského vybavení, který provozuje kamennou vzorkovou prodejnu v Ostravě, včetně internetového obchodu. Nabízíme produkci lyžařských značek, které mají výborné jméno a kvalitu a díky úzké vazbě na Penguin´s ski club Ostrava se také zaměřujeme na dětské vybavení.

10 % sleva na servis lyží / snowboardu a cyklo servis

LYŽAŘSKÝ VLEK RADVANICE

LYŽAŘSKÝ VLEK RADVANICE

Krásný lyžařský areál v Jestřebích horách si vás získá svou domácí atmosférou a dobře upravenými sjezdovkami. Pro dospělé je zde vlek o délce 400 m, pro začátečníky a zkušenější děti je připraven střední vlek o délce 170 m a malý vlek pro děti o délce 100 m. Občerstvit i ubytovat se můžete v baru přímo u lanovky, kde je také k dispozici půjčovna lyží a snowboardů a vybavení.

10 % sleva na celodenní skipas

REKREAČNÍ CENTRUM SEPETNÁ

REKREAČNÍ CENTRUM SEPETNÁ

Rekreační centrum Sepetná najdete v horské obci Ostravice pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou (1323 m.n.m.). Ubytovat se můžete v hotelu nebo bungalovech Sepetná, penzionu Sluníčko (vítěz ankety Penzion roku 2014 v ČR) nebo apartmánové chatě Měsíček. RC Sepetná nabízí celou řadu sportovních a relaxačních aktivit, krytý bazén s tobogánem (volný vstup pro ubytované hosty), privátní wellness, koloběžky, segway X2, badmintonové kurty a další. Přijeďte poznat Beskydy!

10 % sleva na pobytové balíčky a produktové řady v rámci projektu „Poznávejte Beskydy“

Chcete začít podnikat, baví vás obchod a sport? Ve vašich vlastních obchodních prostorách můžete mít zřízenou franšízovou prodejnu KILPI s podporou prosperující společnosti, znalostí trhu, dlouhodobě ověřeným KNOW-HOW a marketingovou podporou.

Provedeme zdarma profesionální analýzu individuálních specifik vašeho regionu, možností a finanční potřebu pro rozjezd vašeho podnikání.

PODNIKEJTE S KILPI A VYBUDUJTE SI ÚSPĚŠNÝ BUSINESS NA PEVNÝCH ZÁKLADECH.

Chcete se dozvědět víc o možnostech podnikání s Kilpi? Rádi vám osobně sdělíme vše potřebné a odpovíme na vše, co vás bude zajímat.

Udělejte první krok k vašemu úspěšnému podnikání a napište nám email na p.hruby@kilpi.cz ještě dnes...