Střediska Kilpi

Hotel OMNIA****

Hotel OMNIA****

Jedinečný designový hotel OMNIA**** naleznete v Krkonoších, jen pár metrů od největšího lyžařského SkiResortu Černá hora - Pec. Oddychnout si po lyžování můžete ve Wellness centru, které nabízí bazén, whirpool, saunu a solárium.

Skiareál Soláň

Skiareál Soláň

Ski Areál Soláň se nachází uprostřed pohoří Vsetínské vrchy a nabízí skoro 4 km sjezdovek. Součástí areálu je i Horský hotel Soláň****, který nabízí komfortní ubytování v pokojích s výhledem do údolí Velkých Karlovic a na vrcholky Javorníků.

Resort Valachy

Resort Valachy

Resort Valachy zaštiťuje SPA HOTEL LANTERNA****, HOTEL HORAL a několik dalších ubytovacích zařízení ve Velkých Karlovicích. Kromě ubytování můžete využít Ski areálu Razula, který nabízí skoro dva kilometry udržovaných sjezdovek. 

Stezka Valaška

Stezka Valaška

Unikátní rozhledna na Pustevnách spojená s adrenalinovými zážitky. Kromě nádherného rozhledu do tří zemí České republiky, Polska a Slovenska, můžete vstoupit do skleněného prostoru ve výšce 30 m nad volnou krajinou, projít 150 m dlouhý závěsný himalájský chodník nebo zaskákat na nejvýše položených trampolínách v ČR.

 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/stezkavalaska/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/stezkavalaska/

Skiresort Černá Hora - Pec

Skiresort Černá Hora - Pec

Od roku 2016 jsme se stali partnery největšího skiresortu v ČR Skiresort Černá Hora - Pec. Značkou Kilpi jsou nyní obrandovány sjezdovky v Peci pod Sněžkou, v Jánských Lázních, Černém dole, ve Velké Úpě a Svobodě nad Úpou. Ve skiresortu naleznete 41 kilometrů v pěti propojených areálech s možností dopravy rolbou SkiTour.

KILPI SNOW SCHOOL RAMZOVÁ

KILPI SNOW SCHOOL RAMZOVÁ

Kilpi Snow School vyučujeme lyže, snowboard i běh na lyžích. Výuku zajišťují profesionálně školení cvičitelé – licence APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování), nebo cvičitelé s licencí akreditovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Cvičitelé vedou výuku také v angličtině, polštině a němčině. Nabízí výuku dětí a také privátní a skupinovou výuku. Škola také provozuje vlastní uzavřenou dětskou sjezdovku s lanovým vlekem.

SKI AREÁL VAŇKŮV KOPEC

SKI AREÁL VAŇKŮV KOPEC

V našem Ski areálu Vaňkův kopec si na své přijdou především rekreační lyžaři a děti. Denně připravené osvětlené sjezdovky se zasněžováním, vám nabídnou lehké a středně těžké tratě, dětský vlek, lyžařskou a snowboardovou školou a snowboardový park. Ski areál nabízí také dětský koutek, půjčovnu a servis lyžařského vybavení, bistro, restauraci a parkoviště přímo u areálu. Přijeďte nás navštívi s celou rodinou a užijte si příjemné lyžování na Vaňkově kopci.

10 % sleva na celodenní skipas nebo celovečerní (dospělí i dětský)

LYŽAŘSKÝ VLEK RADVANICE

LYŽAŘSKÝ VLEK RADVANICE

Krásný lyžařský areál v Jestřebích horách si vás získá svou domácí atmosférou a dobře upravenými sjezdovkami. Pro dospělé je zde vlek o délce 400 m, pro začátečníky a zkušenější děti je připraven střední vlek o délce 170 m a malý vlek pro děti o délce 100 m. Občerstvit i ubytovat se můžete v baru přímo u lanovky, kde je také k dispozici půjčovna lyží a snowboardů a vybavení.

10 % sleva na celodenní skipas

REKREAČNÍ CENTRUM SEPETNÁ

REKREAČNÍ CENTRUM SEPETNÁ

Rekreační centrum Sepetná najdete v horské obci Ostravice pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou (1323 m.n.m.). Ubytovat se můžete v hotelu nebo bungalovech Sepetná, penzionu Sluníčko (vítěz ankety Penzion roku 2014 v ČR) nebo apartmánové chatě Měsíček. RC Sepetná nabízí celou řadu sportovních a relaxačních aktivit, krytý bazén s tobogánem (volný vstup pro ubytované hosty), privátní wellness, koloběžky, segway X2, badmintonové kurty a další. Přijeďte poznat Beskydy!

10 % sleva na pobytové balíčky a produktové řady v rámci projektu „Poznávejte Beskydy“

Chcete začít podnikat, baví vás obchod a sport? Ve vašich vlastních obchodních prostorách můžete mít zřízenou franšízovou prodejnu KILPI s podporou prosperující společnosti, znalostí trhu, dlouhodobě ověřeným KNOW-HOW a marketingovou podporou.

Provedeme zdarma profesionální analýzu individuálních specifik vašeho regionu, možností a finanční potřebu pro rozjezd vašeho podnikání.

PODNIKEJTE S KILPI A VYBUDUJTE SI ÚSPĚŠNÝ BUSINESS NA PEVNÝCH ZÁKLADECH.

Chcete se dozvědět víc o možnostech podnikání s Kilpi? Rádi vám osobně sdělíme vše potřebné a odpovíme na vše, co vás bude zajímat.

Udělejte první krok k vašemu úspěšnému podnikání a napište nám email na p.hruby@kilpi.cz ještě dnes...