Střediska Kilpi

Ankogel Mallnitz

Ankogel Mallnitz

Ankogel Mallnitz je oblíbená lyžařská oblast v Korutanech. Ankogel leží ve vysokohorském terénu přes 2600 m nad mořem a nabízí skutečné potěšení na sjezdech pro zimní sporty. Vleky a lyžařská škola v údolí jsou ideální variantou pro lyžaře začátečníky.

Mölltaler Gletscher

Mölltaler Gletscher

Ledovec Mölltaler Gletscher se nachází v oblasti rakouských Korutan a díky svým příznivým podmínkám nabízí možnost celoročního lyžování. V létě bývají otevřeny obvykle až tři sjezdovky v závislosti na aktuálních sněhových podmínkách.

Dagali Fjellpark

Dagali Fjellpark

Dagali Fjellpark je populární outdoorové centrum v Norsku. V Dagali si můžete užít lyžování, sáňkařskou dráhu, sjezdové lyžování nebo běžecké lyžování.

Muttereralm Innsbruck

Muttereralm Innsbruck

Muttereralm je rájem pro malé i velké milovníky lyžování a snowboardingu. Na milovníky zimy čeká více než 15 kilometrů sjezdovek o délce od 700 do 4 200 metrů. Také na vás čekají velkolepé sjezdy v prašanu, které rozbuší srdce všech lyžařů a snowboardistů. Příjemnou přepravu zajišťují dvě osmimístné lanovky Mutters a Götzens, čtyřsedačková lanovka, tyčový vlek T-bar a několik dětských vleků. Sjezdovky v okolí horní stanice jsou ideální pro začátečníky a začínající lyžaře, trénovaní lyžaři se raději vrhají na sjezdovky Mutters a Götzens. 

Skiresort Černá Hora - Pec

Skiresort Černá Hora - Pec

Od roku 2016 jsme se stali partnery největšího skiresortu v ČR Skiresort Černá Hora - Pec. Značkou Kilpi jsou nyní obrandovány sjezdovky v Peci pod Sněžkou, v Jánských Lázních, Černém dole, ve Velké Úpě a Svobodě nad Úpou. Ve skiresortu naleznete 41 kilometrů v pěti propojených areálech s možností dopravy rolbou SkiTour.

Resort Valachy

Resort Valachy

Resort Valachy zaštiťuje SPA HOTEL LANTERNA****, HOTEL HORAL a několik dalších ubytovacích zařízení ve Velkých Karlovicích. Kromě ubytování můžete využít Ski areálu Razula, který nabízí skoro dva kilometry udržovaných sjezdovek. 

Červenohorské sedlo

Červenohorské sedlo

Červenohorské sedlo je jedno z nejvýznamnějších turistických, lyžařských a rekreačních středisek oblasti Jeseníku. Lyžařský areál a hotel se nachází ve výšce 1013 m.

Stezka Valaška

Stezka Valaška

Unikátní rozhledna na Pustevnách spojená s adrenalinovými zážitky. Kromě nádherného rozhledu do tří zemí České republiky, Polska a Slovenska, můžete vstoupit do skleněného prostoru ve výšce 30 m nad volnou krajinou, projít 150 m dlouhý závěsný himalájský chodník nebo zaskákat na nejvýše položených trampolínách v ČR.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/stezkavalaska/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/stezkavalaska/

KILPI SNOW SCHOOL RAMZOVÁ

KILPI SNOW SCHOOL RAMZOVÁ

Kilpi Snow School vyučujeme lyže, snowboard i běh na lyžích. Výuku zajišťují profesionálně školení cvičitelé – licence APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování), nebo cvičitelé s licencí akreditovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Cvičitelé vedou výuku také v angličtině, polštině a němčině. Nabízí výuku dětí a také privátní a skupinovou výuku. Škola také provozuje vlastní uzavřenou dětskou sjezdovku s lanovým vlekem.

Ski areál Bílá v Beskydech

Ski areál Bílá v Beskydech

Ski areál Bílá se rozprostírá v údolí řeky Bílá Ostravice. Středisko nabízí jak sjezdovky s homologací FIS, tak i sjezdovky střední obtížnosti a sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány technickým sněhem a některé jsou dokonce vybaveny osvětlením, což umožňuje večerní lyžování. Ve středisku Bílá je k dispozici také snowpark pro milovníky snowboardingu. Příznivci běžeckého lyžování ocení upravované běžecké okruhy.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/skibila.cz/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/skibila.cz/

Dětský park na Bílé

Dětský park na Bílé

Dětský park na Bílé je pevnou součástí RESORTU BÍLÁ BESKYDY, celoročního areálu plného zábavy, odpočinku a vzdělání pro rodiny s dětmi.

FACEBOOK:  https://www.facebook.com/nabilecz/
INSTAGRAM:  https://www.instagram.com/nabilecz/

Chcete začít podnikat, baví vás obchod a sport? Ve vašich vlastních obchodních prostorách můžete mít zřízenou franšízovou prodejnu KILPI s podporou prosperující společnosti, znalostí trhu, dlouhodobě ověřeným KNOW-HOW a marketingovou podporou.

Provedeme zdarma profesionální analýzu individuálních specifik vašeho regionu, možností a finanční potřebu pro rozjezd vašeho podnikání.

PODNIKEJTE S KILPI A VYBUDUJTE SI ÚSPĚŠNÝ BUSINESS NA PEVNÝCH ZÁKLADECH.

Chcete se dozvědět víc o možnostech podnikání s Kilpi? Rádi vám osobně sdělíme vše potřebné a odpovíme na vše, co vás bude zajímat.

Udělejte první krok k vašemu úspěšnému podnikání a napište nám email na p.hruby@kilpi.cz ještě dnes...