Z testování
Ambasadoři Kilpi Racing TEAMu

Dvě stříbra a bronz Adély Voráčkové z ománského Spartana

16. 12 .2018   1 minuta čtení

Kilpi Racing Team byl opět vidět. Tentokrát v Ománu, kde se 14.-15. prosince konal prestižní závod seriálu SPARTAN RACE. Výtečným výkonem zde totiž zazářila Adéla Voráčková, která se zúčastnila všech třech závodů ve dvou dnech - Beast, Super a Sprint, čemuž se ve spartanské terminologii říká Trifecta. I když ji trápila lehká viróza, pokaždé se dostala až na stupně vítězů!

V prvním ze dvou startovních dní byla na pořadu hned ta nejnáročnější a nejdelší trať - Beast. Na 21 kilometrech měli závodníci připravených 38 překážek. Terén ománského Spartan Race byl poměrně rozmanitý, což potvrzuje i Adéla: „Běželo se po místních kamenitých kopcích i po písečné pláži (ale nebylo to vůbec příjemné ani romantické), a plavalo se dokonce v moři. Byl to vlastně můj první závod u moře, takže parádní!“ Adéla si vedla v závodě náramně, ještě v poslední fázi závodu si držela druhé místo. „Až téměř u konce jsem opět netrefila terč oštěpem a musela jsem na 30 angličáků. Tam mě dohnala holčina za mnou a já už neměla sílu závodit, takže jsem pokorně přijala bronz,“ dokresluje průběh závodu Adéla.

Druhý den byly připraveny starty dvou kratších závodů. Už v 7:00 startoval středně dlouhý závod Super (14 km) a v 10:30 Sprint (8 km). V obou dvou závodech získala Adéla skvělé druhé místo a k jedné bronzové medaili tak přidala dvě stříbrné.

Adéle Voráčkové moc gratulujeme k obdivuhodnému výkonu a děkujeme za vynikající reprezentaci Kilpi Racing Teamu.