Z testování
Ambasadoři Kilpi Racing TEAMu

Any Brychtová mistryní ČR v zimním triatlonu!

7. 3 .2019   1 minuta čtení

Jsem mistryně republiky v zimním triatlonu pro rok 2019! Zní to neuvěřitelně, když to vyslovím, ale je to tak.

Po 30hodinové službě na interně (bohužel jedné z těch horších - 2 hodiny spánku) jsem se postavila na start závodu Jesenický zimní triatlon, který je zároveň mistrovstvím ČR. Únava byla obrovská, ale přece si nenechám mistrák ujít. A tak jsem se postavila na start.

Cyklistický úsek jsem si užila. Při přechodu na běžky jsem se ale začala cítit jalová a těch 8 km jsem si opravdu odtrpěla. Letošní naběžkované hodiny jako kdyby nebyly, nedokázala jsem se porovnat, jet hezky technicky...jsem ráda, že jsem se u toho neviděla. Bohužel jsem tak ztratila kontakt se slovenskou reprezentantkou.

Běh na Praděd byl už za odměnu. Na další závodnici jsem už měla vybudovaný dostatečný náskok, a skončila jsem tak za slovenskou reprezentantkou, se kterou jsem protentokrát nedokázala držet krok. Dojela jsem si však pro skvělé prvenství mezi Češkami.