Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Chystáte se na sjezdovku, na běžky, freeride, nebo na turistickou procházku či náročnou vysokohorskou túru? Budeme rádi, když k vašemu příjemnému zážitku z těchto sportovních či volnočasových aktivit přispěje i naše outdoorové oblečení Kilpi. Nabídku jsme postupně rozšířili o outdoorové batohyfitness tašky a sportovní brýle.

Nová zimní kolekce Kilpi Winter 2018/19

 Letošní zimní kolekce nabízí funkční a propracované produkty s praktickými vychytávkami pro zkušené i rekreační uživatele. Důležitým znakem nového oblečení je viditelnost a bezpečnost (reflexní prvky, chránič páteře).

Sportovní oblečení vyvíjíme a testujeme se sportovci z našeho Kilpi Racing Teamu.

 

Aktuálně ze světa Kilpi

-20 % na vše z aktuálních cen!

21. 02. 2019 / Blog

-20 % na vše z aktuálních cen!

Až do konce týdne získáte skvělou slevu 20 % na celý sortiment Kilpi!

Kryštof Minárik má za sebou zlato-stříbrný víkend na MČR

18. 02. 2019 / Blog

Kryštof Minárik má za sebou zlato-stříbrný víkend na MČR

Kryštof Minárik má za sebou ZLATO-STŘÍBRNÝ víkend! Na MČR v paralelním slalomu byl dvakrát na stupních vítězů a stihl dát i rozhovor pro Českou televizi.

Adéla Voráčková podruhé na Arabském poloostrově, podruhé úspěch!

17. 02. 2019 / Blog

Adéla Voráčková podruhé na Arabském poloostrově, podruhé úspěch!

Adéle Voráčkové se na Arabském poloostrově opět dařilo. Tentokrát dovezla bronz z Dubaje.

Valentýnské slevy

13. 02. 2019 / Blog

Valentýnské slevy

Na svátek zamilovaných jsme pro vás připravili slevu 20% na vybrané oblečení a doplňky.

SALE winter collection

07. 02. 2019 / Blog

SALE winter collection

Nakupte právě nyní v některé z našich kamenných prodejen Kilpi Store nebo na našem e-shopu vybrané oblečení Kilpi za jedinečné ceny!

Adéla Voráčková nejrychlejší hrdinkou Kilpi Heroes Race

05. 02. 2019 / Blog

Adéla Voráčková nejrychlejší hrdinkou Kilpi Heroes Race

Adéla Voráčková dominovala za chladného počasí mezi ženami na prvním ročníku zimního extrémního překážkového závodu Kilpi Heroes Race a z Hradce nad Moravicí si zaslouženě přivezla zlato.

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.