Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


V nové kolekci letního oblečení Kilpi vám nabízíme lehké a odolné bundy na outdoor, běh, cyklistiku i vysokohorskou turistiku, elastické kalhoty, šortky, funkční trička a spoustu dalšího. Naši nabídku jsme letos rozšířili o outdoorové a turistické batohy, sportovní tašky a v obchodech si můžete vybrat špičkovou sportovní i trekingovou obuv.

Aktuálně ze světa Kilpi

Co si vzít na dovolenou?

26. 07. 2017 / Blog

Co si vzít na dovolenou?

Vyrážíte na cesty i za odpočinkem a přemýšlíte, co si vzít s sebou?

Sleva -20% na všechno

20. 07. 2017 / Blog

Sleva -20% na všechno

Pro všechny členy Kilpi klubu máme nyní v prodejnách mimořádnou slevu 20% na vše

Míle 2017

19. 07. 2017 / Blog

Míle 2017

Závod ISOMA 1000 mil, letos jenom kratší varianta 521 mil / 832 km.

Bundy, vesty a mikiny na turistiku a cestování

17. 07. 2017 / Blog

Bundy, vesty a mikiny na turistiku a cestování

LÉTO S KILPI - FOTOSOUTĚŽ

01. 07. 2017 / Blog

LÉTO S KILPI - FOTOSOUTĚŽ

Vyfoťte fotku na které jste zachyceni při sportovní aktivitě  a nahrajte ji do komentáře soutěžního příspěvku na našem facebooku nebo vložte fotku na svůj instagram a u fotografie v popisku uveďte hashtag #letoskilpi a staňte se fanouškem našeho facebooku nebo instagramu. 

Jak se rodí mistrovský titul

26. 06. 2017 / Blog

Jak se rodí mistrovský titul

Zpověď nové mistryně ČR v závodě horských kol na 24 hodin Kataríny Ludvíkové (Kilpi team).

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, bonus 500 Kč k narozeninám, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

Kilpi<br>střediskaKilpi
střediska

BOUDA RACEK

BOUDA RACEK

Bouda RACEK nabízí ubytování v lokalitě Zahrádky, 2 km od Pece pod Sněžkou, na protějším svahu nejvyšší české hory Sněžky.

REKREAČNÍ CENTRUM SEPETNÁ

REKREAČNÍ CENTRUM SEPETNÁ

Rekreační centrum Sepetná najdete v horské obci Ostravice pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou.

PARAGLIDING ČERNÁ HORA

PARAGLIDING ČERNÁ HORA

Létáme již déle jak 20 let a v našem týmu jsou nejzkušenější piloti, kteří létají profesionálně tandemové lety nejdéle z celé ČR.

SKI SPORT`S MACHOMACHO

SKI SPORT`S MACHOMACHO

Bike servis a prodej lyžařského vybavení.

Kilpi team

Boříme se po pás ve sněhu, lezeme po horách i po skalách, létáme na padáku, běháme do příkrých kopců, jezdíme na kole, účastníme se atletických meetingů, chodíme ve výškách po slacklině, spíme venku při minus dvaceti, a to vše proto, abychom otestovali oblečení Kilpi v těch nejextrémnějších podmínkách. SEZNAM KILPI TEAMU

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.