O Kilpi

Přijali jsme výzvu severu a vytvořili značku outdoorového oblečení a doplňků Kilpi.  Jsou testovány severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

summer collection 2016

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.

Outdoorové oblečení musí být v první řadě funkční a spolehlivé. Základem pro kvalitní outdoorové oblečení Kilpi je kvalita zpracování, propracované detaily a volba nejvhodnějších technologií. Námi vytvořený pokrokový materiál Siberium® prošel více než desetiletým vývojem. Siberium® využívá princip vrstvení laminátů, je velmi pevný, prodyšný a elastický. Díky těmto vlastnostem dokážou naše zimní a softshellové bundy nahradit několik vrstev oblečení.

Kvalitní lyžařské oblečení patří k tomu nejprověřenějšímu oblečení, které Kilpi vyrábí a jeho jedinečné vlastnosti oceňují každoročně lyžaři jak na tuzemských, tak zahraničních sjezdovkách. Není to ale jen oblečení pro sjezdové lyžování, ale také pro skialpinisty, nebo nově v zimní sezóně 2016-17 představená kolekce pro běžecké lyžování.

 

V roce 2016 jsme rozšířili naše portfolio o kolekci cyklistického oblečení, především lehké a prodyšné bundy, cyklistické dresy a kraťasy, trička, ponožky a cyklistické rukavice. Nová letní kolekce Kilpi 2016 nezapomněla ani na milovníky běhání. V naší nabídce najdete kvalitní běžecké oblečení: lehké a prodyšné bundy, kalhoty, trička a funkční ponožky.

Za všech okolností vám Siberium® poskytne spolehlivou ochranu před vnějšími vlivy a neomezený komfort pohybu. Množství variant materiálu Siberium® pak zaručuje výběr bundy nejvhodnější pro vaše aktivity. Pro extrémní podmínky jsme vyvinuli unikátní řadu Siberium® NANO. Nejvyšší řada materiálu Siberium® využívá moderních nanotechnologií, díky nimž je Siberium®Nano mnohem tenčí a poddajnější než standardní materiály. Základními vlastnosti našeho prémiového materiálu jsou bezkonkurenční přizpůsobivost při nošení a maximální funkčnost i v extrémních podmínkách. A Kilpi jde ještě dále. Námi používané látky japonské firmy Toray s téměř devadesátiletou tradicí jsou absolutní špičkou na trhu. Maximální jistotu na svahu i mimo něj vám dodá řada produktů Kilpi s lavinovým záchranným systémem Recco.

Milujete výzvy, které beze zbytku prověří vaše schopnosti. Nestačí vám adrenalinové jízdy po nejprudších sjezdovkách a toužíte se dostat ještě dál. Užíváte si nepředstavitelnou výšku, samotu a ticho, kdy jediné, co slyšíte, je váš zrychlený dech a zvuk cepínu prorážejícího kámen. Kilpi s vámi bude na pláních i na skalách, pomůže vám v té nejvyšší rychlosti i nejzávratnější výšce. Chystáte se vyrazit na poklidnou túru na běžkách a po příjemně stráveném dni na čerstvém vzduchu určitě navštívíte se svými přáteli oblíbený podnik. Oblékneme vás i pro chvíle odpočinku. Líná letní odpoledne u vody potom můžete prožít s rodinou jen v našich plavkách. A pokud u vody trávíte chladná rána rybařením, s oblečením Kilpi bude pohodlné i čekání na úlovek.

Ať už s rodinou nebo sami, sever je krásný. Spojili jsme bájnou krásu nespoutaného severu s nekompromisní kvalitou. Protože zima na severu je zimou Kalevaly. Mytické postavy a jejich poselství v atmosféře severské zimy ožívají a diktují si podmínky. Umíme vás obléknout tak, že si i tradiční kalevalskou zimu užijete a uděláte z ní neopakovatelný zážitek. Kilpi vám umožní uvědomit si, co je podstatné: uspokojení z překonávání sebe sama a radost ze sdílení výjimečných okamžiků s blízkými. Tyto chvíle budou jenom vaše. A tak zvolte správně. Naše oblečení vám bude pomáhat, ať se vydáte kamkoliv.

Podporujeme a aktivně se účastníme těchto sportovních akcí:

Testováno severem, a prověřeno lidmi.