Outdoorové a sportovní oblečení

TESTED BY NORTH

Testováno severem, prověřeno lidmi.


Chystáte se na sjezdovku, na běžky, freeride, nebo na turistickou procházku či náročnou vysokohorskou túru? Budeme rádi, když k vašemu příjemnému zážitku z těchto sportovních či volnočasových aktivit přispěje i naše outdoorové oblečení Kilpi. Nabídku jsme postupně rozšířili o outdoorové batohyfitness tašky a sportovní brýle.

Nová zimní kolekce Kilpi Winter 2018/19

 Letošní zimní kolekce nabízí funkční a propracované produkty s praktickými vychytávkami pro zkušené i rekreační uživatele. Důležitým znakem nového oblečení je viditelnost a bezpečnost (reflexní prvky, chránič páteře).

Sportovní oblečení vyvíjíme a testujeme se sportovci z našeho Kilpi Racing Teamu.

 

Aktuálně ze světa Kilpi

V běhu do schodů ambasadorku Lindu Tekeliovou o fous nikdo nepřekonal

16. 11. 2018 / Blog

V běhu do schodů ambasadorku Lindu Tekeliovou o fous nikdo nepřekonal

V naší soutěži na festivalu LIFE v Brně se soutěžící pokoušeli překonat Lindu Tekeliovou při výběhu do 700 schodů. Přečtěte si, jak se jim dařilo.

Městské bundy za super ceny

15. 11. 2018 / Blog

Městské bundy za super ceny

Nakupte právě nyní skvělé městské bundy za jedinečné ceny!

Nová zimní kolekce 2018/2019 je tady!

13. 11. 2018 / Blog

Nová zimní kolekce 2018/2019 je tady!

Připravte se na divoký freeride, pohodlné lyžování i běžkování, originální barevné kombinace, hravé motivy pro děti a vychytávky, díky kterým se budete cítit komfortně.

Nový zimní katalog HIGHLIGHTS 2018/19

06. 11. 2018 / Blog

Nový zimní katalog HIGHLIGHTS 2018/19

Seznamte se s produkty z nové zimní kolekce Kilpi Winter 2018/2019.

Zlatý hattrick Tomáše Matery

29. 10. 2018 / Blog

Zlatý hattrick Tomáše Matery

Tomáš Matera zakončil sezónu třetím vítězstvím na Extreme Challenge v řadě a dovršil tak svůj zlatý HATTRICK, když se nenechal rozhodit ani čtyřmi neúspěšnými starty na padáku.

Putování Kanadou s Daliborem Konečným

16. 10. 2018 / Blog

Putování Kanadou s Daliborem Konečným

Přečtěte si reportáž z putování Dalibora Konečného po kanadských provinciích British Columbia a Alberta, které bylo protkané spoustou dechberoucích výhledů, zlezených vrcholů, vodopádů, „tisíci“ tyrkysovými jezery, ale i hejny otravných komárů a všudypřítomným nebezpečím setkání s medvědem grizzly!

Kilpi Klub se vyplatí

Výhody Kilpi klubu: sleva 10 % na celý sortiment, věrnostní program za pravidelné nákupy, integrace s aplikací portmonka.

Podmínky
a registrace

O KILPI

"Testováno severem a prověřeno lidmi."

Outdoorové oblečení Kilpi je testované severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

V sortimentu Kilpi najdete kompletní výbavu pro zimu i léto, doplňky i maličkosti. Obléknete se do přírody i do města, na sportování i pro okamžiky odpočinku. Vybavíme vás účelovými a designovými bundami, skvěle padnoucími kalhotami, funkčním prádlem i stylovými tričky. A když mrazivou zimu vystřídá žhavé léto, vytáhnete k vodě naše plavky i další letní výbavu.